Виготовлення прес-форм

Виготовлення прес-формПогляньте навколо себе – як гадаєте, який відсоток виробів з пластика оточує вас? Невідомо, чи є наукові дослідження з цього питання, але цілком очевидно, що вироби з пластмаси впевнено займають лідируючі позиції в нашому побуті.

Чому так? Скоріш за все тому, що організувати масове виробництво будь якого виду пластмасової продукції не складно, а її вартість невелика. Однак, необхідно враховувати, що незважаючи на легкість всього процесу пластмасового лиття, є достатньо трудомісткі і затратні елементи, які потребують ґрунтовних знань, навичок і злету інженерної думки. Я маю на увазі проектування та виробництво прес-форм для лиття пластмасових виробів. При виготовленні прес-форм необхідно враховувати, що для різного виду продукції потрібні різні підходи до проектування та виготовлення.

Прес-форми діляться за своїм призначенням на дрібносерійні та масові, за принципом дії це можуть бути прес-форми: видувні, формувальні, прямого пресування та ливникові прес-форми, прес-форми можуть бути з’ємні і стаціонарні, одномісні та багатомісні, з виштовхувачами або з плитою з’єму, з системою холодних ливникових каналів та гаряче канальні, вони можуть розрізнятися за кількістю площин роз’єму…

Вражає? Мене – так!

Отже, проектування та виготовлення прес-форм необхідно, якщо ви хочете випустити серію виробів вашого бренду, починаючи, наприклад, з ложки, чашки, ручки, збірної іграшки та закінчуючи складними сучасними приладами системи розумного дому, охоронної чи пожежної сигналізації. Саме тут вам потрібна допомога, як в створенні комп’ютерної моделі та пробного зразка вашого майбутнього виробу, так і в проектуванні та виготовленні прес-форм різних систем та оснащень для виробництва промислових партій виробів, які відправляться підкоряти світ.

На всіх етапах проектування та виготовлення прес-форм, починаючи з так званого промислового дизайну, конструювання елементів виробів, моделювання збірок, визначення навантажень та впливу навколишнього середовища, проектування прес-форм, виготовлення прес-форм, отримання дослідних партій, необхідного доведення, профілактичних та планових ремонтів, модернізації, лиття з різних матеріалів, пакування в транспортну тару та доставку на ваш склад – скрізь ми надамо професійну допомогу, використовуючи багаторічний досвід виробництва прес-форм висококваліфікованими спеціалістами нашого підприємства.

Вивчення властивостей матеріалів і конструктивних особливостей виробів ваших можливих конкурентів, вирішення проблем зниження витрат з виробництва прес-форм і виготовлення безпосередньо виробів, проектування і модернізація виробів в різних CAD-системах, включаючи перевірку на проливність та заповітряність в прес-формах, визначення властивостей різних полімерних матеріалів і добавок до них, випробування на навантаженнях і старінні. Все це – неповний перелік питань, які виникають при проектуванні та виготовленні прес-форм, при підготовці і виробництві різних виробів народного господарства, з якими стикаються наші клієнти, і при вирішенні яких наші спеціалісти допоможуть мінімізувати ваші витрати і головне – час!

Вперед до перемог разом з нами!