Про компанію

З 1990 року ТОВ „ВКФ „Роксана”  спеціалізується на роботі з пластмасами та веде активну виробничу та комерційну діяльність.

Маючи дві виробничі дільниці, персонал у кількості 100 чоловік, а також необхідне обладнання: термопластавтомати, екструдери, фірма виробляє різноманітні вироби з пластмас технічного та побутового призначення – корпуса приладів, тару для розфасовки лікарських препаратів, меблеву фурнітуру, полімерну плівку і т.д.

Іншим направленням в роботі фірми є  переробка та утилізація полімерних матеріалів, для чого наше підприємство збирає полімерні відходи з крупних та середніх промислових підприємств міста, серйозно сприяючи, таким чином, покращенню екологічної ситуації в місті, утилізуючи при цьому близько 200 тон (!) відходів щомісяця. Для довідки: один залізничний вагон вміщує в себе близько 16 тон пресованої поліетиленової плівки. Не важко підрахувати, що це декілька ешелонів відходів, які не спалюються та не залишаються на звалищах у „спадщину” майбутнім поколінням, а за допомогою наших зусиль повертаються у реальний сектор економіки, зменшуючи собівартість полімерної продукції, сприяючи тим самим конкурентноздатності вітчизняного виробника та зменшенню забруднення навколишнього середовища району та міста.